Wygraj kartę rabatową Home Profit

Region

Już 12 i 13 marca odbędzie się 9. edycja Targów Nieruchomości i Wnętrz. Nie zabraknie atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym będzie można zdobyć karty rabatowe Home Profit.

W konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy polubić facebookowy fanpage Wpr Targów Nieruchomości i Wnętrz i 3 marca na tym fanpage’u o godzinie 12.00 dodać komentarz pod postem konkursowym wpisując „#targipruszkow”. Do zdobycia jest 20 kart rabatowych Home Profit.

Karta Home Profit uprawnia do zakupów ze stałymi rabatami w ponad 700 sklepach na terenie całej Polski. Pierwszych 20 osób będzie mogło skorzystać z tej możliwości i wpaść w zakupowe szaleństwo. Nie zbierasz miesiącami punktów, ani kuponów. Jedyne, co musisz zrobić, by kupować taniej, to pokazać kartę sprzedawcy. Więcej na www.homeprofit.pl.

Nagrody będą do odbioru podczas targów (12 i 13 marca) w punkcie informacyjnym. Zapraszamy do udziału w konkursie. Wejdź również na www.targi.pruszkow.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.