Wygraj bilety na występ Kabaretu Smile!

Grodzisk Maz.

Już 9 października w hali OSiR w Grodzisku Mazowieckim wystąpi Kabaret Smile. Artyści zadbają o najwyższy poziom humoru. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci wejściówek na występ. Zapraszamy do zabawy!

Duża porcja śmiechu czeka grodziską publiczność. Kabaret Smile nie raz pokazał, że potrafi dostarczyć rozrywkę najwyższych lotów. Do tej pory miłośnicy sceny kabaretowej wspominają skecz, w którym Marilyn Manson i żona Bożenka jedzą śniadanie. Publiczność do łez bawił również pan Stanisław, który zasiadał za kierownicą tira.

Pomysłowość, żywiołowość oraz ogromna energia charakteryzują grupę, która powstała w Lublinie w 2003 roku. W skład kabaretu wchodzą: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier oraz akustyk Jakub Bożyk. Od początku działalności artyści zdobywali nagrody na przeglądach kabaretowych. Z czasem stali się ulubieńcami publiczności, co podkreślają laury przyznane przez widzów podczas XVI i XX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „Ryjek”.

9 października o godz. 17.00 kabaret Smile zadba o właściwy poziom humoru w hali OSiR przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. Artyści przedstawią swój nowy program „To Ci tłumaczę”. Czego można się spodziewać? Kabaret Smile postara się wyjaśnić zagadnienia życia codziennego. Nie zabraknie problemów z językiem polskim oraz kwestii uzależnienia od nowoczesnych technologii i dopalaczy.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs! Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Smile. Dwie pierwsze osoby, które w piątek, 30 września, o godz. 13.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl, w którego treści podadzą imię, nazwisko i numer telefonu otrzymają wejściówki.

Zwycięzcy:

Justyna Szelągowska 
Halina Oziębło

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.