Mane, tekel, fares

Region

Wybory zakończone, wyniki oficjalnie ogłoszone, mandaty rozdzielone. Jedni mogą świętować, inni liczyć na lepszy wynik i kolejną szansę za cztery lata.

Pozostało jeszcze tylko złożenie przysięgi, dogadanie ewentualnych koalicji, podzielenie ważniejszych funkcji i nowo wybrani radni gmin, powiatów i sejmików będą mogli bezzwłocznie i z zapałem przystąpić do reprezentowania swoich wyborców.

By gminy, powiaty i regiony rosły w siłę a ludziom żyło się dostatniej. I lepiej. By nasze drogi były mniej dziurawe i prowadziły bez przeszkód do wspólnego celu jakim jest przyszły rozwój, dobrobyt i godziwe miejsce wśród krajów wspólnej Europy. A jeśli się da, to i za jej pieniądze. Czego sobie, wszystkim głosującym oraz wybranym przez nich radnym życzę.

A zdobywcom mandatów gratuluję. Tym, którzy obejmą je niejako w promocji, również. Nie wiecie Państwo o co chodzi? Wyjaśniam. Kandydat startuje tylko po to, aby zdobyty mandat przekazać komuś innemu bo funkcji, którą będzie pełnić nie można łączyć z mandatem radnego. To dość często stosowana stara sztuczka wyborcza. Prosta, skuteczna i zgodna z prawem. A że nie do końca z intencjami wyborców? Spokojnie, nie takie rzeczy elektorat kupował.

Wszystkim radnym winszuję. Przy okazji życzę spełnienia marzeń i zamierzeń. Wyborczych w szczególności.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.