Dziś Dzień Wolności na torze kolarskim

Region

Zjeżdżalnie, zorbing, segway’e, samochody elektryczne, konkursy dla dzieci i występy zespołów muzycznych - to tylko niektóre atrakcje, czekające na mieszkańców Pruszkowa podczas Dnia Wolności.

Otwarty piknik dostępny dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się w niedzielę 14 listopada, w godzinach od 15.00 do 20.00, na terenie toru kolarskiego BGŻ Arena.

Impreza skierowana jest głównie do dzieci, ale mile widziani są także rodzice i ich opiekunowie. Organizatorzy mają nadzieję, że pogoda dopisze, bo zaplanowali wiele ciekawych atrakcji na świeżym powietrzu jak np. możliwość skorzystania z parku linowego czy przegląd zespołów muzycznych, w którym mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani.

– To ma być dzień wolności, nie będziemy więc nikogo ograniczać. Liczymy, że wszyscy, którzy tego dnia nas odwiedzą, będą się dobrze bawili – mówi Lechosław Dowgiłowicz, organizator imprezy.

Niedzielne spotkanie przygotowuje firma Multiman Sp. z o. o., a patronat honorowy objęli nad nim Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, Starosta Powiatu Pruszkowskiego Elżbieta Smolińska oraz kandydat na prezydenta Pruszkowa Wojciech Gawkowski. Mieszkańcy Pruszkowa powinni niebawem znaleźć w swoich skrzynkach pocztowych zaproszenia na imprezę.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.