Budowy i remonty w Nadarzynie

Region

Budowa chodnika wzdłuż ul. Błońskiej i modernizacja oświetlenia - to główne inwestycje prowadzone obecnie na terenie gminy Nadarzyn.

Wzdłuż ul. Błońskiej powstaje nowy chodnik z kostki betonowej o długości 500 m. Budowa rozpoczęła się w kwietniu br., planowany termin jej zakończenia to połowa stycznia 2011 r. Wykonawcą jest firma Rymix-Bis S.A. wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego.

Na terenie gminy likwidowane są również sukcesywnie drogi gruntowe. Modernizacji poddane zostaną ulice: Porzeczkowa w Strzeniówce, Przepiórki w Szamotach, Jemiołowa w Starej Wsi, Wiklinowa w Urzucie oraz chodnik w Walendowie od ul. Brzozowej do rzeki Utrata. Każda z dróg zyska nakładkę bitumiczną. Termin realizacji tej inwestycji przewidziany jest na koniec tego roku.

Na terenie gminy: w Urzucie, Strzeniówce, Nadarzynie, Rozalinie i Ruścu zmodernizowane zostanie także uliczne oświetlenie. Wymienione zostaną oprawy oraz słupy oświetleniowe. Przetarg na tę inwestycję został już ogłoszony, a firma, która go wygra zajmie się również naprawą lub wymianą uszkodzonego oświetlenia, a także będzie pełnić funkcję całodobowego pogotowia oświetleniowego ulic.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.