Wyburzenia w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Grodziski magistrat ogłosił przetarg na rozbiórkę budynków mieszkalnych na terenie gminy. Budynki stoją w pobliżu centrum miasta.

Pierwszy z nich leży przy ul. Żyrardowskiej 39. Poza dwukondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym, na posesji znajdują się budynki gospodarcze oraz wychodki, również przeznaczone do rozbiórki. Wykonawca podczas wyburzania budynku mieszkalnego będzie musiał zostawić jedną ze ścian, gdyż jest ona ścianą budynku sąsiadującego. Po rozbiórce powinna zostać zabezpieczona zgodnie z projektem.

Drugi budynek znajduje się przy ul. Limanowskiego 29. Posiada także dwie kondygnacje i poza nim do wyburzenia będą dwa budynki gospodarcze.

Wykonawca w ramach umowy będzie musiał, poza wyburzeniem budynków, ustalić czasową organizację ruchu, wywieźć odpady z terenu rozbiórki oraz uporządkować go. Na koniec sporządzić dokumentację powykonawczą. Na oferty gmina czeka do 12 maja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.