WuKaDka poleca się na weekendy

Region

Coraz piękniejsza pogoda zachęca do spotkań ze znajomymi i wypadów za miasto oraz odwiedzania ciekawych miejsc. Warszawska Kolej Dojazdowa przygotowała na tę okazję mapki z trasami rowerowymi i pieszymi.

Mapki prowadzą do najciekawszych i najpiękniejszych miejsc wokół linii kolejki. Wszak nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby zobaczyć ciekawe miejsca. Pod ręką mamy przepiękne miasta-ogrody, okoliczne, piękne miejscowości.

Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD komentuje – WuKaDka zachęca do aktywnego spędzania wiosennego czasu wolnego. Jeśli ktoś nie wie, gdzie się wybrać, może skorzystać z naszych podpowiedzi znajdujących się w mapkach turystycznych przygotowanych wspólnie z MROT-em [Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną – przyp. red.]. I dodaje – A we wszystkie te miejsca, od których warto rozpocząć wycieczkę, niezawodnie dowiezie Was jak zawsze kolejka WKD.

Dzięki mapkom efektywniej możemy zaplanować nasz wypad i zwiedzić najciekawsze miejsca. Do wyboru mamy plany wycieczek rowerowych i wycieczki z pupilem. Wszystkie na pewno dostarczą nam wiele radości i fajnych wspomnień. Mapki dostępne są tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.