Wspieramy lokalnie! Ceny reklamy o 50% w dół

Region

Zagrożenie związane z koronawirusem postawiło wiele firm, punktów usługowych, lokali gastronomicznych w bardzo trudnej sytuacji. Specjalnie dla nich obniżamy o połowę ceny reklamy na naszych łamach!

To bardzo trudny czas dla wielu lokalnych przedsiębiorców i nie tylko. Drastyczny spadek liczby klientów sprawia, że wiele osób obawia się o przyszłość swoich firm, sklepów, punktów usługowych, restauracji czy barów. Rozumiemy to i proponujemy reklamę na łamach portalu WPR24.pl oraz w Gazecie WPR24.pl za połowę regularnej ceny.

Potrzebujecie nagłośnić swoją działalność? Dotrzeć do klientów z informacją o tym jak funkcjonujecie w tej trudnej sytuacji? Zachęcić do skorzystania z dostaw lub zamówień przez telefon lub internet? A może jeszcze inaczej zmieniacie ofertę aby dostosować ją do obecnych warunków? Zgłoście się do nas. Odpowiemy na indywidualne potrzeby, poszukamy dobrego rozwiązania, aby reklama była skuteczna.

Nasze media to:

Portal WPR24.pl – 2 mln odsłon miesięcznie

Gazeta WPR24.pl – dwutygodnik o nakładzie 30 tys. egzemplarzy

Social media – 33 tys. osób na Facebooku i ponad tysiąc na Instagramie

Kontakt w sprawie reklamy:

tel. 881 918 888

mail: reklama@wprmedia.pl

Cennik sprzed obniżki dostępny jest tu. Obowiązuje 50% rabat od podanych w nim kwot.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wspieramy lokalnie! Ceny reklamy o 50% w dół”

  1. Przemęczony pracownik służby zdrowia pisze:

    A prezes NBP (z PiS u) zaproponował obniżkę wynagrodzeń dla pracowników, a nasz rząd ( PiS owski) podjął decyzje o obniżeniu zarobków o 20 procent. W większości krajów jest duża pomoc finansowa dla ludności i już nie wspomnę o USA gdzie prezydent przekazuje kwotę ok 10 tyś zł (w przeliczeniu na złotówki) A kur….a czyja to jest wina że restauracje zamknięte, czyja to jest wina że wiele firm ma zakaz działalności NO CZYJA panie pinokio premierze naturalnie że nie właścicieli restauracji kin czy innych instytucji z zakazem działalności to może było nie rozdawać pieniędzy żeby kupić CIEMNY LUD tylko było pomyśleć o gorszych czasach a teraz jak robi się piekło to kasy brak. A prezesina szary zwykły posełek kaczor to podobno jest „dobrze zaopatrzony i jego wirus się nie ima” no ale on niema nic do stracenia ani żony ani dzieci i już nie wspomnę o kobiecie, oj chyba tylko martwi się o macierewicza swoją drugą połówke …… A jeszcze może panie prezydencie niech pan powie naprawde jak jest obecnie w służbie zdrowia i bez sciemy jak nadaje tvpis ………

Podobne artykuły