Wraca płatne parkowanie w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Od 8 czerwca znów będziemy musieli zapłacić za parkowanie w Grodzisku Mazowieckim. Miasto „odmraża” strefę płatnego parkowania.

Ze względu na szereg zakazów jakie rząd nałożył na Polaków ze względu na niebezpieczeństwo związane z możliwością zakażenia koronawirusem władze Grodziska Mazowieckiego zniosły konieczność płacenia za korzystanie z miejsc parkingowych na terenie miasta. Miało to zachęcić mieszkańców do rezygnacji z korzystania z transportu miejskiego.

Od kilku tygodni obostrzenia są systematycznie zdejmowane. Również Grodzisk Mazowiecki zdecydował się na wprowadzenie zmian i przywrócenie opłat za parkowanie w mieście. Od poniedziałku 8 czerwca Strefa Płatnego Parkowania znów zacznie działać. – W związku z powyższym przypominamy o obowiązku uiszczenia opłaty za postój w ww. strefie, w tym abonamentów dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Informujemy, iż zainstalowane w Grodzisku Mazowieckim wszystkie parkomaty obsługują opłaty bez gotówkowe. Płatności można dokonywać za pomocą kart płatniczych, kredytowych oraz najpopularniejszych aplikacji mobilnych „Skycash” oraz „moBILET”. W związku z powyższym zalecamy, aby w miarę możliwości przede wszystkim korzystać z tych form uiszczenia opłaty – zaznaczają grodziscy urzędnicy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wraca płatne parkowanie w Grodzisku”

  1. Magda pisze:

    Miasto znowu chce zarabiać na mieszkańcach i przywraca podatek dla kierowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły