Wpadła po kolejnej kradzieży

Grodzisk Maz.

Mandatem i zarzutami zakończyły się zakupy 29-letniej obywatelki Mołdawii w jednej z grodziskich placówek handlowych. Kobieta postanowiła wyjść ze sklepu nie płacąc za :zakupy”. Okazało się, że to nie pierwsza taka sytuacja.

Policjanci z grodziskiej komendy zostali wezwani do jednej z placówek handlowych. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do kradzieży. Na miejscu funkcjonariusze zastali pracowników, którzy wskazali im nieuczciwą klientkę. Jak się okazało kobieta nie zapłaciła za zakupy o wartości 253zł, które zostały jej odebrane.

Mundurowi postanowili przeanalizować również inne kradzieże z tego sklepu. Okazało się, że kilka tygodni wcześniej skradziono towar za 600 zł. O popełnienie tego przestępstwa również podejrzewano zatrzymaną 29-latkę.

– Kolejne czynności potwierdziły, że kradzieży ryb, mięsa, słodyczy i artykułów chemicznych dokonała ta sama klientka. Obywatelka Mołdawii została ukarana mandatem za wykroczenie, a następnie zatrzymana w związku z wcześniejszym przestępstwem. Kobieta usłyszała zarzut karny. Za kradzież grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wpadła po kolejnej kradzieży”

  1. robot pisze:

    Na pewno zapłaci 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły