Wózek trafił do Szczepanka

Grodzisk Maz.

Grodziscy radni podczas ostatniej sesji mieli wyjątkowego gościa. Odwiedził ich niespełna miesięczny Szczepan, jego rodzice i starsze rodzeństwo. Najmłodszemu członkowi rodziny wręczono wielofunkcyjny wózek.

Szczepan przyszedł na świat 2 stycznia o godz. 5.30 nad ranem. Jest pierwszym mieszkańcem Grodziska urodzonym w tym roku i zgodnie z tradycją, otrzymał od władz miasta prezent. – Podczas sesji Rady Miejskiej wręczono wózek dla pierwszego narodzonego w 2018 r. mieszkańca Grodziska. W imieniu Szczepanka prezent od gminy odebrali jego rodzice, Bernadetta i Tadeusz. Gratulujemy szczęśliwym Rodzicom, a Was zachęcamy, bierzcie z nich przykład, niech będzie nas jak najwięcej – podkreślają grodziscy urzędnicy.

Pierwszego nowo narodzonego mieszkańca władze Grodziska witają w ten sposób już po raz dziesiąty. Wcześniej wielofunkcyjny wózek trafił m.in. do Małgosi, Mai, Kacperka, Amelii, Aleksandra, Karola, Justynki i Jakuba.

Swoje nowo narodzone pociechy rodzice mogli zgłaszać do urzędu do połowy stycznia. Przy decydowaniu do kogo trafi prezent nie jest istotne, w którym szpitalu dziecko się urodziło, ważne, by jego mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.