Wózek czeka na pierwszego mieszkańca urodzonego w 2020 r.

Grodzisk Maz.

Wielofunkcyjny wózek dla pierwszego uroczonego w nowym roku mieszkańca to w Grodzisku długoletnia tradycja. Prezent od gminy ponownie czeka na małego właściciela!

Zwyczaj obdarowania pierwszego urodzonego w nowym roku mieszkańca Grodziska pojawił się kilkanaście lat temu i budzi niezmienną sympatię. W tym czasie swoje pierwsze „cztery kółka” w prezencie od gminy dostali m.in. Pola, Adaś czy Szczepan. – W tym roku również podarujemy wózek pierwszemu małemu mieszkańcowi Grodziska, który przyjdzie na świat w 2020 r. – zapewnia burmistrz Grzegorz Benedykciński.

Zasady są bardzo proste. Nie ma znaczenia w jakim szpitalu przyjdzie na świat dziecko. Ważne by mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim. Otrzymanie wózka nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyjdzie na świat 1 lub 2 a nawet w kolejne dni stycznia 2020 r. Narodziny należy zgłosić do urzędu miasta.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wózek czeka na pierwszego mieszkańca urodzonego w 2020 r.”

  1. lennox pisze:

    Skoro ogłoszenie aktualne, to jeszcze, jak widać, taki się nie narodził. 12 dni minęło i nic. Albo sobie za pińcet wózki pokupili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły