Wóz strażacki dla OSP Milanówek przekazany

Podkowa Leśna

Podczas ostatniej XIX Sesji Rady Miasta Podkowa Leśna odbyło się symboliczne przekazanie wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej Milanówek – nagrody, którą Podkowa Leśna zdobyła za najwyższą frekwencję w wyborach w plebiscycie „Bitwa o wozy”.

W uroczystej sesji wzięli udział Burmistrz Miasta Milanówka Piotr Remiszewski, Przewodniczący Rady Miasta Milanówka Kamil Bialik, Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Dariusz Stumski, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Grodzisku Maz. st. bryg. mgr inż. Krzysztof Tryniszewski oraz Prezes Zarządu OSP w Milanówku Sławomir Bączkowski.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Wóz strażacki dla OSP Milanówek przekazany”

 1. none pisze:

  Ale czy to znaczy, że pieniądze z rządu wreszcie przyszły? Bo z tego, co kojarzę, to ostatnio była informacja, że wóz przyjechał, ale pieniędzy nie ma. Coś się zmieniło, czy jak na razie to gmina zapłaciła za wóz?

 2. X pisze:

  Gratulacje. Jak tam życie z nowymi podatkami wam idzie? Jesteście bezrobotnymi nieudacznikami i cieszy was socjal czy pracowici ale zmartwieni tym że traktuje się nas jak dojne krowy i okrada z efektów naszej pracy?

 3. KomsomolskajaPrawda pisze:

  …i to się nazywa dotrzymywanie obietnic Prawa i Sprawiedliwości.
  Takiego rządu w powojennej historii Polski nie mieliśmy !
  Całe szczęście że był szczęśliwy koniec tej batalii…

  No a teraz płynie KUPA w Wiśle wywołana przez obrońców „wyższych wartości”… i ja się pytam, gdzie są ci wszyscy ekolodzy którzy udają obrońców środowiska, którzy blokowali przekop mierzei, gdzie są ci wszyscy obrońcy gejów i lesbijek z flagami LGBT, niech teraz tymi flagami solidarnie wyłapują kupę z Wisły zanim wpadnie do morza Bałtyckiego
  Jakoś nienaturalnie ucichli zwłaszcza ci pierwsi

  • Kompetentny pisze:

   Dotrzymywanie obietnic? Co za sztuka dotrzymać taka obietnice że ktoś kupi ci coś za twoje pieniądze? Inne rządu nie były tak bezczelne (i nie miały takiej wladzy nad mediami) żeby powiedzieć weźmiemy kilka milionów które miały być na budowę szpitali, remonty szkół i inne potrzebne inwestycje i zamiast tego zrobimy sobie grę hazardową bo wiemy że w populacji w której większość stanowią głupcy hazard się dobrze sprzedaje wśród tej większości. A że głupcy to nasi wyborcy to statystycznie wyjdziemy na tym do przodu.
   I w ten sposób dałeś PiSowi zabrać twoje pieniądze na szkołę twojego dziecka i kupić za nie wóz strażacki nawet jeżeli dana gmina nawet nie potrzebuje wozu.
   Trzeba być niezłym kretynem żeby przyklaskiwac komuś kto cię zabrał do niepotrzebnie drogiej restauracji, kupił ci tam obiad a potem zostawił ci za to rachunek który i tak musisz uregulować.

  • badura pisze:

   Pięknie napisane.

  • aaaa pisze:

   zmień lekarza bo bredzisz

  • D pisze:

   KUPA płynie w Wiśle w państwie rządzonym przez PiS. Głosowaliście na PiS to teraz tak macie w kraju zasrana rzekę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły