WOŚP zebrał już ponad 6 milionów

Region

29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się dopiero w niedzielę 31 stycznia. Na konto tegorocznej zbiorki wpłynęło już ponad sześć milionów złotych, z czego ponad milion wpłacono do e-skarbonek.

„Finał z głową” to hasło tegorocznej zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ramach 29 edycji akcji fundacja pozyska środki na zakup sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego i do diagnostyki głowy.

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, przesunięto finał 29 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy podczas tegorocznej edycji akcji postanowili jednak nie czekać z uruchomieniem zbiórki oraz licytacji na ostatnią chwilę. Od wtorku 1 grudnia wolontariusze WOŚP zarejestrowali w internecie ponad 25 tys. e – skarbonek. Darczyńcy wpłacili na ich konta już ponad milion złotych.

Na aukcjach organizowanych przez WOŚP można wylicytować między innymi drewniane narty podarowane przez narciarza i himalaistę Andrzeja Bargiela. Młoda mistrzyni oraz zwyciężczyni wielkoszlemowego turnieju na kortach Rolanda Garrosa, Iga Świątek przekazała na cele charytatywne rakietę tenisową.

Znany vloger oraz popularyzator wiedzy Radosław Kotarski podarował na aukcje WOŚP swoją książkę „Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej” wraz z autografem oraz… czerwone Ferrari F430. Z pewnością ceny za produkty osiągną zawrotną cenę.

Internetowa skarbonka WOŚP dostępna tutaj

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “WOŚP zebrał już ponad 6 milionów”

 1. Fan fan tulipan pisze:

  Kasę się ma bo naiwny mi da

 2. Julia Luiza pisze:

  Osoba profesora Jerzego Owsiaka powinna być święta i nie podlegająca żadnym atakom

 3. robot pisze:

  Dla was prawuski zakupi się aparaty do ekspresowej lobotomii.

 4. kik pisze:

  Jedyna zbiórka której pieniędzy nie przytuli handlarz bronią powiązany z WSI, ani żadna polityczna szumowina.

 5. robot pisze:

  Jurek robi wzorowy użytek z zebranych pieniędzy. Gdyby tak rządowe nieudaczniki poprosili go czasem o pomoc w zakupach. Graj Jurek przynajmniej do setki 🧡

 6. Anonim pisze:

  Oj głupi ten naród głupi

  • Anonim pisze:

   Bo wybrał PIS. Prawda dla ciebie to nie zrozumiałeś jak można zbierać na konkretny cel typu sprzęt medyczny z którego np. korzystało już nie dziecko a nie wpłacać kasy na coś co pod wyda w zupełnie innym celu.

  • Dr. Huckenbush pisze:

   Zawsze dać możesz rydzykowi, on będzie wiedział dobrze jak taki datek wykorzystać. Jak dwa samochody przekazane przez bezdomnego.

  • ONA pisze:

   @anonim, dokładnie !

 7. ref pisze:

  Niech uważają na pisowskie dzbany którym banda trzymająca władzę wmówiła że wośp to zło wcielone. Ja również swoją cegiełkę wrzucę, a dokładnie stówkę. Gramy do końca świata i…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły