Wójt Nadarzyna zakażony koronawirusem

Nadarzyn

Wójt Nadarzyna Dariusz Zwoliński za pośrednictwem Facebooka poinformował, że zakaził się koronawirusem. – Od czwartku w związku z pogorszeniem zdrowia przebywałem na samoizolacji, a pod koniec tygodnia zdecydowałem się prywatnie zrobić test – napisał w swoim poście.

Wójt zaznaczył, że zdecydował się na prywatne wykonanie testu. Dodał również, że poinformował już sanepid o zakażeniu. Wójt Zwoliński podkreśl również, że gdy tylko zobaczył u siebie pierwsze objawy choroby ograniczył kontakty z innymi osobami.

Dariusz Zwoliński w swoim wpisie opisał również dolegliwości, z którymi się zmaga. – Obecnie czuję się nieźle. Nie wymagałem hospitalizacji. Nie miałem problemów z oddychaniem. Nie miałem nawet szczególnie wysokiej temperatury ( mak 38,5). Jednak w piątek i w sobotę doznałem bóli kostno-stawowo-mięśniowych jakich do tej pory nie doświadczyłem. To było jak otwarcie przysłowiowej „Puszki Pandory” ze wszystkimi możliwymi stanami zapalnymi, wszystkich możliwych części ciała. Od zębów po paznokcie. Praktycznie nie bolały mnie tylko włosy, ale to akurat u mnie niedziwne – dodał.

Warto zaznaczyć Urząd Gminy będzie pracował normalnie, wdrożone wcześniej procedury bezpieczeństwa pozwalają na normalne oraz zdalne funkcjonowanie wszystkich referatów i jednostek organizacyjnych

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Wójt Nadarzyna zakażony koronawirusem”

  1. asia pisze:

    sanepid kwestionuje testy robione prywatnie

  2. Kss pisze:

    Wydawało mi się, że Pan Wójt był zakażony na wiosnę. To drugi raz teraz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły