Włamywacz w rękach policji

Nadarzyn

Nadarzyńscy policjanci zatrzymali 32-latka podejrzanego o włamanie do jednej z hal magazynowych. Podczas zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie także narkotyki.

Do włamania do hali magazynowej na terenie gminy Nadarzyn doszło w lutym tego roku. Wówczas skradziono kilkaset tysięcy markowych spodni. Policjanci z Nadarzyna niezwłocznie rozpoczęli śledztwo. Na podstawie swoich ustaleń wytypowali mężczyznę, który miał związek z włamaniem. Kilka dni temu na terenie Grójca zatrzymali 32-latka – relacjonuje kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Funkcjonariusze przeszukując mieszkanie podejrzanego, znaleźli torebkę z żółtymi kryształkami. Po odpowiednich badaniach okazało się, że było to 59 gram mefedronu. Dodatkowo w policyjnym systemie 32-latek widniał jako poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Mężczyzna unikał odbycia zasądzonej mu kary 1,5 roku pozbawienia wolności.

Dochodzeniowcy z Nadarzyna przekazali zebrany materiał dowodowy do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, skąd skierowany został wniosek do sądu o zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego – dodaje Kańka. Najbliższe 3 miesiące 32-latek spędzi w areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Włamywacz w rękach policji”

 1. ted pisze:

  kilkaset tysięcy spodni?? tirami je wywozili??

  • OL pisze:

   ja też na to zwróciłem uwagę, autor chyba nawdychał się oparów mefedronu i odleciał Anem 225, razem ze spodniami.

 2. dr.miś pisze:

  czy zatrzymany mógłby zażyć wszystkie w/w narkotyki na miejscu i w ilości która pozwoli na nie stosowanie więzienia bo szkoda pieniędzy podatników na utrzymywanie szumowin?? szacunek dla Policji za oczyszczanie miasta !

 3. Robot pisze:

  Nieźle to teraz posiedzi brawo policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły