Włamanie do kasy biletowej WKD. Skradziono bilety

Grodzisk Maz.

Nieznany sprawdza włamał się do budynku kasy biletowej na stacji WKD Grodzisk Maz. Radońska. Z wnętrza zginęły głównie bilety.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. – W Grodzisku Mazowieckim na stacji WKD Radońska dzisiejszej nocy włamano się do budynku kasy biletowej. Podobno skradziono wiele biletów na pociągi WKD – pisze Tomasz.

Sprawę potwierdza grodziska policja. – Zgłoszenie otrzymaliśmy przed godz. 7.00. Dotyczyło ono wybitego okienka w kasie biletowej. Policjanci ustalili, że przez wybite okienko ktoś wszedł i z jednej z szuflad zabrał bilety. Cała szufladka została opróżniona, ale dokładna liczba biletów nie jest jeszcze znana. Na miejscu została pewna ilość pieniędzy, ale czy to są wszystkie, czy włamywać części z nich nie zabrał, trudno teraz powiedzieć – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.