Włamania do samochodów w Pruszkowie

Pruszków

W ostatnim czasie na kilku pruszkowskich ulicach dokonano włamań do samochodów. Łupem złodziei padały słuchawki, zestawy głośnomówiące oraz nawigacje. Sprawą zajmuje się policja.

Kierowcy mają coraz więcej obaw zostawiając samochody na ulicy. W lipcu na ul. Chopina w kilkunastu pojazdach poprzebijano opony. Sytuacja nie wygląda dobrze. W ostatnich dniach dokonano kilku włamań do samochodów.  

Złodzieje są coraz bardziej zuchwali, gdyż kradzieży dopuszczają się w ciągu dnia. – Odnotowaliśmy przypadki włamań do samochodów na kilku pruszkowskich ulicach. Kradzieże miały miejsce od godz. 16.30 w dniu 31 sierpnia do godz. 7.00 następnego dnia. W jednym z pojazdów na ul. Tomcia Palucha sprawcy wybili szybę i ukradli nawigację, słuchawki oraz kamerę. Z kolei w przypadku ulic Chopina i Słonia Trąbalskiego wyłamano zamki w drzwiach. Zniknęły takie przedmioty jak słuchawki czy zestawy głośnomówiące – podaje st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Sprawa będzie wyjaśniana. Każda informacja może okazać się niezwykle cenna. – Będziemy prowadzili postępowanie wyjaśniające w sprawie kradzieży przedmiotów z samochodów. Ulice, przy których stały pojazdy nie są objęte monitoringiem. Każdy, kto wie coś w sprawie bądź widział zdarzenie proszony jest o kontakt z policją – mówi st. asp. Dąbrowska.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.