Włamał się i ukradł alkohol. Krótko potem został zatrzymany

Pruszków

Mężczyzna włamał się do marketu w Regułach. Ze sklepu zniknęły wyroby alkoholowe. Policjanci zatrzymali go krótko po kradzieży. Ten 40-letni „artysta” miał przy sobie dłuto oraz młot.

Tuż po tym, jak łupem 40-letniego mężczyzny padły wyroby alkoholowe, na miejsce została wezwana policja. Po przybyciu pod wskazany adres – marketu w Regułach – nie znaleziono nikogo podejrzanego. Jednak już kilkanaście minut później w rejonie ul. Dworcowej w Piastowie policjanci zauważyli przy samochodzie marki skoda leżącego mężczyznę, który na widok policji „dał nogę”.

– Policjanci znaleźli przy mężczyźnie plecak z kilkoma butelkami alkoholu oraz dłuto i młot. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W komendzie przedstawiono mężczyźnie zarzuty kradzieży z włamaniem. Decyzją prokuratury 40-latek będzie musiał stawiać się na dozór w komisariacie. Grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Włamał się i ukradł alkohol. Krótko potem został zatrzymany”

 1. ziobro kurwamam wlasniew co chcialicmy pisze:

  lkjndbidzknudz

 2. Anonim pisze:

  Mistrz zbrodni, został złapany jak leżał przy skodzie…..

 3. paca pisze:

  Samochód marki skoda ( chyba wszystkie okoliczne skody) został wmieszany w przestępstwo. Gdybym taki posiadał zażądałbym wyjasnienia na jakiej podstawie szkaluje się cieszące się zasłużonym zaufaniem auta.
  Jeżeli obywatel złodziej leżał to – wiedząc że był zdolny do ucieczki – trzeba by raczej zbadać stan jego umysłu. Nawet jeżeli ten ńjus jest, jak tu często bywa, mocno nieświeży i pochodzi z miesiąców letnich. Chyba że pan uciekał na czworakach dając szansę policji na ujęcie. To powinno być wzięte pod uwagę jako okoliczność łagodząca.

 4. Głos pisze:

  Sędzia Niezwykłej Kasty z Żyrardowa zawinął babci z lady pieniądze, nagrany na kamerę nje przyznał się. Wyrok, UNIEWINNIONY bo zrobił to ‚przez roztargnienie’ … Wolne Sądy to są do sadzenia polaczków, elyta pluje na nas i jedzie dalej, ameby jeszcze szczekają w ich obronie… Zduraczenie Narodu sięgnęło zenitu

  • Grabarz pisze:

   Ktoś tu chyba dostał nowy taryfikator za prąd albo przeczytał ogłoszenie o podwyżce opłat przez spółdzielnię mieszkaniową. Posługujesz się retoryką Michalkiewicza, a wygłaszasz narodowo socjalistyczne androny. Zdecyduj się.

 5. olo pisze:

  no a za bestialskie morderstwo kasta dała bandytom PO 4 i 5 lat

 6. Piotr pisze:

  Na Wysockiego podobno wiedza kto to bo on z tego osiedla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły