Włamał się do altanki i tam raczył się piwem

Pruszków

W niedzielę policjanci zostali wezwani na nietypową interwencję. Do altany ogrodowej włamał się mężczyzna. Po dotarci na miejsce mundurowi zastali w altance 40-latka, który przy muzyce popijał piwo.

W niedzielny wieczór około godz. 22.00 do pruszkowskich policjantów zgłosiła się kobieta. Z jej relacji wynikało, że do jej altany znajdującej się na terenie ogródków działkowych włamał się mężczyzna. Pokrzywdzona poinformowała również, że od kilku dni ktoś kradnie z altanki artykuły spożywcze.

Na miejsce został wysłany patrol policji. Gdy funkcjonariusze otworzyli drzwi do budynku zastali w nim 40-letniego mężczyznę. Ten jak gdyby nigdy nic popijał sobie piwo przy muzyce.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. 40-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Włamał się do altanki i tam raczył się piwem”

 1. Xyz pisze:

  Gdyby nie Ukraincy pół Polski by nie istniało, niemilscie by domu ogródki różne sklepy przedszkole itd. A Polacy co? Wolą być pijani, zjarani siedzieć w parkach jak patusty, a te co są w porządku to wyjeżdżają do Anglii Niemiec itd.
  Ile pracuje w Polsce na budowie,spotkałem bardzo mało spoko osób, większość to menele. A z Ukraińcami to wygląda zupełnie inaczej, chcą zarobić i mieszkać normalnie, a dla Polaków Ukrainiec to taki murzyn brudas itd itp

 2. Xxxxx pisze:

  Chciał się napić piwa w altance a że nie ma altanki to się włamał i tyle

 3. Daro pisze:

  Pisiory zamknąć granice z Ukrainą !!!

 4. Sprawiedliwy pisze:

  Pruszkowska patologia ! To był lokalny menel, a nie Ukrainiec .

 5. patryjotyczny wieszcz pisze:

  kufajka i w gnoju
  gumiaki
  czerwone pastuchy
  do paki!

 6. tusznio pisze:

  To był Anatolij – Ukrainiec

 7. Gdziejestpolicja pisze:

  A może by się tak zainteresował ktoś włamaniami w Brwinowie??? Bo co pare dni słychać o jakimś. W dzień, w nocy…

 8. Wilku Starszy pisze:

  Wincyj Ukraińców wpuszczajcie…

 9. ukraina gra pisze:

  ukraina gra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły