WKD udostępniła ankietę i projekt nowego rozkładu jazdy

Region

Warszawska Kolej Dojazdowa wciąż cieszy się dużą popularnością. Ale przewoźnik nie spoczywa na laurach i wciąż chce się zmieniać dla swoich klientów.

Przewoźnik pod lupę wziął teraz rozkład jazdy pociągów. Na swojej stronie udostępnił projekt rocznego rozkładu jazdy na rok 2021/2022. Do niego ułożona została również ankieta. Ma ona za zadanie określenie preferencji związanych z przejazdami Warszawskiej Kolei Dojazdowej. To także doskonały sposób na przekazanie przewoźnikowi opinii na temat projektu zmian w rozkładzie jazdy.

W ankiecie możemy także przekazać nasze zdanie na temat przesiadek z kolejki WKD do innego środka transportu. Można również ocenić częstotliwość kursowania pociągów oraz tabor obsługujący połączenia.

Nowy rozkład jazdy edycji 2021/2022 będzie obowiązywał od 12 grudnia 2021 roku. Ankietę możecie wypełnić, klikając tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “WKD udostępniła ankietę i projekt nowego rozkładu jazdy”

 1. obecna... pisze:

  Propozycja zmian rozkładu … powrót do czasów, kiedy kolejki chodziły co 10 minut…
  i tak bardzo lubię WKD

 2. Rsdek pisze:

  Pruszków kocha WKD !

 3. Gosc pisze:

  Kiedy w końcu sciszą te cholerne sygnały? połowa kolejek trąbi już normalnie a połowa umarłego by obudzila

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły