Wigilia u Mariusza Szweda. Apel o oddawanie odzieży

Pruszków

23 grudnia, już po raz drugi w Pruszkowie odbędzie się Wigilia dla potrzebujących organizowana przez Mariusza Szweda. W tym roku do przedsięwzięcia włączyło się Stowarzyszenie Wspólnie Pruszków Rozwijamy, które apeluje o udział w zbiórce ciepłej, zimowej odzieży.

To będzie powtórka niesienia pomocy i wspólnego świętowania, które w ubiegłym roku zjednoczyło wiele osób, a efekt tej mobilizacji był imponujący. Osoby samotne i potrzebujące mogły poczuć prawdziwego ducha Bożego Narodzenia. Nie inaczej ma być w tym roku.

Wigilia odbędzie się w poniedziałek, 23 grudnia od godz. 16.00, w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 2. Przygotowania trwają i są już na ostatniej prostej. Kolację przygotuje niezawodny Mariusz Szwed, którego kulinarne zdolności są już wielu osobom dobrze znane.

Ważnym elementem świątecznego spotkania ma być przekazanie osobom potrzebującym odzieży. Zbiórka trwa i zostanie przedłużona do 20 grudnia. Nie muszą być to rzeczy nowe, ale warto aby były czyste i w dobrym stanie. Mile widziane są kurtki, czapki, szaliki, rękawiczki dla osób dorosłych. – Oddać odzież można w Pizza24 przy ul. Staszica 1 lub firmie TG Plus w Michałowicach przy ul. Jesionowej 6 – mówi Paulina Grubek ze Stowarzyszenia WPR.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.