Wiatrakowcem z komendantem milanowskiej straży miejskiej

Milanówek

W minioną sobotę pan Łukasz miał okazję zobaczyć jak wygląda świat z pokładu wiatrakowca. Wszystko dzięki swojej hojności, aukcji WOŚP i… komendantowi milanowskiej straży miejskiej.

Na jednej z aukcji charytatywnych organizowanych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wylicytować lot wiatrakowcem. Aukcję w ramach WOŚP zorganizował… komendant Straży Miejskiej w Milanówku.

Voucher na lot wylicytował pan Łukasz. W lutym odebrał swoją wylicytowana nagrodę, a w minioną sobotę mógł podziwiać świat z pokładu wiatrakowca. – Pogoda dopisała i w scenerii pięknych cumulusów można było podziwiać widoki. Dziękujemy Panu Łukaszowi za wsparcie WOŚP i mamy nadzieję, że czas ten spędził miło. Z wiadomych nam źródeł wynika, iż Pan Łukasz może niebawem zacznie swoją przygodę z lotnictwem, czego bardzo życzymy. Podziękowania także należą się sponsorowi, tj. firmie Aviation Artur Trendak. – zaznaczają strażnicy z Milanówka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.