Wesprzyj „Kolorową Wyprawkę” na PKL

Pruszków

Już dziś pierwszy premierowy pokaz piątej edycji Pruszkowskiego Kina Letniego. Wszystkich widzów zachęcamy do wspierania akcji „Kolorowa Wyprawka”. Dary będzie można zostawić u pracowników obsługi kina.

O 21.30 startuje projekcja filmu „Most szpiegów”. Oprócz dobrej zabawy i niezapomnianych emocji widzowie będą mięli okazję do wsparcia zbiórki przyborów szkolnych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.

Jak włączyć się do akcji? Wystarczy przynieść na projekcję podarki dla uczniów i przekazać obsłudze kina. Mile widziane wszystkie przybory: piórniki, zeszyty, plecaki, farby, kredki, plastelina, bloki rysunkowe i techniczne, teczki, papier kolorowy. Słowem – wszystko, co może przydać się dzieciom w nauce. Pamiętajcie, by do darów dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem kontaktowym. Każdy, kto przekaże dary na „Kolorową Wyprawkę” będzie mógł wygrać m.in. płytę Dody z autografem.

Partnerem „Kolorowej Wyprawki” jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie, do której uczęszcza 1005 dzieci. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane właśnie tej placówce i w pierwszej kolejności trafią do najbardziej potrzebujących uczniów. – Zależy nam, aby zrobić coś dobrego dla społeczności lokalnej, która już od wielu lat obdarza nas zaufaniem. Akcję kierujemy szczególnie do tych dzieci, które z różnych powodów nie mogą liczyć na taką wyprawkę, jak ich lepiej sytuowani koledzy – mówi Milena Skoczylas, wiceprezes zarządu Grupy Wpr Media i koordynatorka „Kolorowej Wyprawki”. – Cieszymy się, że taka inicjatywa powstała, bo potrzeby są ogromne – zaznacza Marek Śrębowaty, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie.

Akcja potrwa do 28 sierpnia. Dary dla uczniów będzie można przekazywać także podczas kolejnych niedzielnych seansów Kina Letniego i bezpośrednio przynosząc je do naszej redakcji (Pruszków, ul. Niecała 10/2, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00).

Do współpracy zachęcamy również wszystkie lokalne firmy i instytucje. Wspólnie sprawmy, aby rok szkolny kojarzył się dzieciom z dużą frajdą!

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.