Wbiją łopaty na Kościelnej i Potulickiego

Pruszków

Za trzecim razem udało się pomyślnie rozstrzygnąć przetarg na przebudowę pruszkowskich ulic Kościelnej i Potulickiego. Wykonawca rozpocznie prace już 20 października.

Znalezienie firmy, która przeprowadiłaby remont tych dwóch uliczek w centrum Pruszkowa nie było łatwe. Przetargi były unieważniane z powodu braku chętnych. – Mamy środek sezonu. Wszystkie firmy budowlane są zajęte na kilka miesięcy w przód. Po raz pierwszy mamy do czynienia z taką sytuacją – tłumaczył nam na początku września Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa.

Pomyślne okazało się dopiero trzecie podejście. – Wybór oferty został już zatwierdzony przez prezydenta, jesteśmy w trakcie podpisywania umowy. 20 października wprowadzamy wykonawcę na budowę – mówi Elżbieta Korach, naczelnik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Pruszkowie.

Prace prowadzone będą przy zachowaniu ruchu. Ich zakres to wymiana nawierzchni, chodników i budowa miejsc parkingowych.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.