Walentynkowy wyścig po wycieczkę do Monte Carlo

Region

Domy handlowe MODO przygotowały ciekawe wydarzenie, w którym do wygrania jest romantyczny weekend w Monte Carlo, stolicy wyścigów, mody i zapierających dech w piersiach krajobrazów.

O miłości zostało napisane już bardzo wiele powieści, piosenek, wierszy czy scenariuszy filmów. Uczucie, które towarzyszy w różnych momentach życia towarzyszy każdej osobie. 14 lutego przytrafia się okazja do świętowania i celebrowania miłości. Domy handlowe MODO wiedzą jak dodać klientom szczypty adrenaliny.

Przygotowane zostało wydarzenie zatytułowane „Walentynkowy wyścig po miłość”. 13 lutego w godzinach 12.00-19.00 chętne pary do udziału w zabawie jaką jest miłosny wyścig będą musiały wykazać się zręcznością i refleksem. Jedynym warunkiem pozwalającym na udział jest zrobienie zakupów tego dnia za kwotę minimum 50 zł i okazanie sędziom paragonu.

Ale o co właściwie chodzi? Miłosny wyścig to wyzwanie, które będzie wymagało niesamowitego zgrania i współpracy dwóch osób. Zakochani zmierzą się na specjalnie przygotowanym torze WRC. Jedna osoba będzie pilotem, a co za tym idzie głosem dowodzącym i sterem. Druga zaś zasiądzie za kierownicą wyścigowego auta. Żeby zadanie nie było zbyt łatwe, kierowca będzie miał zawiązane oczy.

Najlepsze pary będą wybierane co godzinę. O 18.00 odbędzie się Grande Finale, podczas którego poznamy zwycięski duet. A jest o co walczyć, nagrodą będzie romantyczny weekend w Monte Carlo!

– Lubimy dbać o naszych klientów i sprawia nam wielką przyjemność, gdy odbywają ekscytującą podróż modową pod naszym dachem. Modo to świat mody, w którym wszystko „kręci się” wokół naszego klienta, z zawrotną prędkością niczym na wyścigach w Monte Carlo, stąd nasz pomył na wyścigową formułę Walentynkowej przygody – mówi Agnieszka Drucis, dyrektor marketingu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.