Walczą o książki, możesz im pomóc

Pruszków

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 walczą o książki do szkolnej biblioteki. Każdy z nas może im pomóc. Wystarczy codziennie brać udział w internetowym głosowaniu.

– Zwracam się do Państwa jako do lokalnego medium, które pro publico bono mogłoby rozpropagować wśród swoich czytelników akcję o konkursie Empiku, do którego przystąpiła Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie. Dzięki konkursowi Empiku nasza szkoła może wygrać 1000 książek do biblioteki. Niestety po pierwszym tygodniu udało się zabrać tylko 192 głosy – napisał do nas Daniel, rodzic jednego z uczniów pruszkowskiej podstawówki.

Postanowiliśmy spełnić prośbę Daniela. Zachęcamy naszych czytelników do wspierania dzieciaków i głosowania. Co trzeba zrobić by oddać głos? Należy zarejestrować się tutaj i każdego dnia głosować na pruszkowską szkołę. – Będę wdzięczny za rozpowszechnienie naszej prośby wśród czytelników, bo jeszcze tylko dwa tygodnie głosowania, a jesteśmy mocno w tyle za liderami – dodaje Daniel.

Głosowanie trwa do 22 października. Zachęcamy do udziału w zabawie i wspieraniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pruszkowie. Może wspólnie uda nam się wygrać! O tym, że warto walczyć przekonali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 z Piastowa, W ubiegłorocznej edycji podstawówka znalazła się w pierwszej dziesiątce szkól, do których trafiły książki. – Szkoła wzbogaciła się dzięki konkursowi o tysiąc książek. Zostały one wybrane zgodnie z waszymi sugestiami. To panie z biblioteki wybrały tytuły książek, według waszego zainteresowania, według tego co zgłaszaliście – mówił w trakcie uroczystego przekazania książek Stanisław Siekierko, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Piastowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.