Wakacyjne promocje w pociągach

Region

Rabaty, zniżki i nowe połączenia – tak wygląda oferta przewoźników kolejowych na tegoroczne wakacje. Niestety nie ma w niej żadnych rewolucji.

„Słoneczny” to linia uruchamiana w wakacje przez Koleje Mazowieckie. Pociąg kursujący na linii Warszawa – Gdynia, cieszy się ogromną popularnością. W tym roku za bilet zapłacimy jednak nie 35 zł a 38 zł. Dodatkowo chcąc dojechać do jednej miejscowości między Warszawą a Ciechanowem zapłacimy zaledwie 5 zł. Do Chotomowa natomiast obowiązuje jeszcze wspólny bilet.

Koleje Mazowieckie wprowadzają również możliwość nieodpłatnego przewiezienia psa czy roweru we wszystkich swoich pociągach. Ta promocja trwa do 3 października.

Podobne udogodnienia zaoferowały również Przewozy Regionalne. W każdy weekend aż do 30 września rower przewieziemy za symboliczna złotówkę. W dni robocze zapłacimy natomiast 5 złotych. Posiadacze biletu turystycznego, który jest ważny od godziny 18.00 w piątek do godziny 6.00 w poniedziałek, mogą przewozić rower nieskończoną ilość razy po dopłacie 5 złotych.

PKP Intercity wprowadziło natomiast niespotykane połączenie. Dla ciekawych świata pasażerów została uruchomiona linia Warszawa – Irkuck. Pociąg po drodze mija takie miejscowości jak Mińsk, Smoleńsk czy Nowosybirsk. Trasa w sumie ma ponad sześć tysięcy kilometrów.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.