W wigilię urzędy nieczynne

Region

Jeśli liczyliście na to, że w czasie przedświątecznej gorączki uda wam się załatwić urzędowe sprawy, to nie mamy dobrych informacji. Wiele urzędów w naszym regionie w wigilię nie będzie pracować.

W których miejscowościach urzędnicy będą mieli wolne? Magistraty w Baranowie, Brwinowie, Jaktorowie, Michałowicach, Milanówku, Nadarzynie, Piastowie, Podkowie Leśnej, Pruszkowie, Raszynie, Żabiej Woli 24 grudnia będą nieczynne. Zamknięte dla interesantów będzie również pruszkowskie starostwo powiatowe. Urzędy w ten sposób odbierają dzień wolny, który przysługuje za 26 grudnia. Zgodnie z przepisami prawa pracy za święto przypadające w sobotę przysługuje dodatkowy dzień urlopu „do odbioru”.

Kłopotów z załatwieniem spraw w wigilie nie będą mieli grodziszczanie. Magistrat będzie jednak pracował krócej: od godz. 8.00 do godz. 12.00. Kasa urzędu będzie czynna godzinę krócej. Również grodziskie starostwo powiatowe 24 grudnia będzie pracować. Urzędnicy będą przyjmować interesantów w godz. 8.00 – 12.00.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.