W weekend targi Warsaw Oldtimer Show

Nadarzyn

Najbliższy weekend w Nadarzynie będzie należał do miłośników dawnej motoryzacji. W czasie targów Warsaw Oldtimer Show będzie można podziwiać najciekawsze zabytkowe modele. I nie tylko!

Rozmach targów robi wrażenie. W sobotę i niedzielę (11 i 12 maja) organizatorzy szykują ponad 1500 kultowych klasycznych i zabytkowych samochodów oraz motocykli o łącznej wartości ponad 75 mln Euro. Na targach oprócz wystawy odbędzie się OldtimerbazaR oraz Strefa Militarna.

Do tego giełda pojazdów zabytkowych, zlot oldtimerów, pokazy renowacji, strefa retro autobusów, retro autobusów, strefa… whisky. Zloty zabytkowych bmw, mercedesów, aut PRL. Jeśli zgłodniejecie, czekać będą food trucki z rozmaitymi przysmakami. – Wystawa legend motoryzacji: od samochodów przedwojennych, po youngtimery, ekskluzywna aukcja, ciesząca się wielką popularnością ogromna giełda pojazdów zabytkowych, pokazy cynowania, festiwal piwa, a także zlot starych aut z całej Europy – wyliczają organizatorzy.

Wstęp na targi jest biletowany. W przedsprzedaży jednodniowa wejściówka kosztuje 50 zł. w dniu imprezy 60 zł. Wszystkie szczegóły znajdziecie tu.

Miejsce to oczywiście Ptak Warsaw Expo.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.