W weekend rasowe koty opanują Pruszków!

Pruszków

Szósty raz z rzędu w Pruszkowie pojawią się koty rasowe. Mowa o międzynarodowej wystawie organizowanej przez Polski Związek Felinologiczny. Każdy kto kocha miauczące czworonogi jest zaproszony na tą imprezę.

22 oraz 23 października to dni, które powinni sobie zapisać w kalendarzu wszyscy „kociarze”. Od godziny 8.00 do 18.00 w pruszkowskiej hali Znicza będą przebywać hodowcy wraz ze swoimi pupilami. To okazja, by zobaczyć wiele kocich piękności w jednym miejscu. Zaprezentowane zostaną różne rasy, m.in. Koty brytyjskie, maine coon, rosyjskie, syberyjskie, norweskie leśne, sfinksy, tajskie i inne!

Według harmonogramu impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 8.00 (od 10.00 dla zwiedzających). Przez półtorej godziny będą trwać kontrole weterynaryjne, od 9.30 do 10.00 „korekty”, a już w godzinach 10.00-14.00 odbędzie się sędziowanie. Ponadto każdy z sędziór wybierze spośród ocenianych przez siebie kotów jednego przedstawiciela dla danej kategorii, co oznacza nominację do konkursu „Best In Show”. Odbędzie się on o godz. 16.00. Natomiast koniec wystawy zaplanowano na godzinę 18.00. Podobnie zaplanowano dzień kolejny, czyli niedzielę.

Ale cała ta impreza to nie tylko wystawa kotów. Przyjadą również sprzedawcy, którzy będą oferowali ciekawe produkty, zabawki, czy też pożywienie dla kotów.

Bilety do nabycia przed wejściem na wystawę (bilety ulgowe – 8 zł, bilety normalne – 15 zł)

Start: 22 i 23 października (dla zwiedzających bramy otwarte są w godzinach 10.00-17.00)
Miejsce: Hala Sportowa Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.