W szampańskim humorze po zakupy

Brwinów

Pijana mieszkanka Brwinowa jechała po zakupy samochodem. Kobietę zatrzymała straż miejska. Na miejscu pojawił się również patrol policyjny.

O tym, że pieniądze szczęścia nie dają wiedzą z pewnością wszystkie kobiety. Większość pań uważa, że to właśnie zakupy potrafią uczynić je szczęśliwymi. To cudowne przesłanie wzięła sobie do serca również pewna 52 letnia mieszkanka Brwinowa.

W sobotę 21 listopada około godziny 11.15 na ulicy Pszczelińskiej w Brwinowie doszło do zatrzymania nietrzeźwej kierowcy.

– Funkcjonariusze Straży Miejskiej zauważyli pojazd stojący na środku ulicy, utrudniając i blokując ruch innych pojazdów. W środku znajdowała się kierująca, która oświadczyła, że właśnie wraca ze sklepu hydraulicznego i nie wie czemu jej samochód zgasł. Od kobiety była wyczuwalna woń alkoholu, kontakt werbalny był utrudniony. Strażnicy natychmiast podjęli decyzję o ujęciu kobiety. Pojazd został zepchnięty z ulicy i unieruchomiony – informuje Izabela Koźbiał, komendant Straży Miejskiej w Brwinowie. – Na miejsce wezwano patrol policji. Przeprowadzone badanie potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. Kobieta miała ponad 3 promile alkoholu – dodaje.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “W szampańskim humorze po zakupy”

 1. Mark pisze:

  Radiówz przy straży pożarnej między 7:00 A 14:00 I karać wszystkich a nie wskazanych.
  Efekt! Porządek, brak zagrożeń i duży wpływ do budżetu na zakup np.radiowozu.

 2. Ks. Nuncjusz Cycjusz pisze:

  Mówiłem tej mojej kobicie, żeby nie zaczynała dnia od wódki. Tyle czasu jej tłumaczę, a tu jak grochem o ścianę. W zeszłym tygodniu już od 6 rano pod sklepem siedziała z menelami. I jak ona się nie wstydzi. A tu jeszcze samochodem się wypuściła lafirynda jedna. Mam nadzieję, że Sąd jej przyklepie jakąs konkretną pajdę to może wtedy odżyje i kochanka będzie mogła do mnie na małe fiku miku częsciej zaglądać. Idę do kościoła pomodlić się w tej intencji.

 3. Lewatywy pisze:

  Wracała od 🏳️‍🌈 babo chłopa Lam 🤫 part .

 4. XXX pisze:

  Czy miała ⚡ na samochodzie i napis dziadersy w……..c z marszu patologii.

 5. Bigos pisze:

  Z marszu macic gwiazdeczka pewnie pierwszym słowem do piesków było wyp…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły