W święta podziel się pożywieniem z innymi

Pruszków

Przypominamy, że na terenie Pruszkowa funkcjonuje Jadłodzielnia. Miejsce, do którego możemy przynosić nadwyżkę jedzenia.

Jadłodzielnia rozpoczęła swoją działalność pod koniec minionego roku. Pomysł szybko zyskał sympatię mieszkańców. Przypominamy o tym, ze względu na święta, podczas których przygotowujemy zazwyczaj wiele potraw. Nie wszystkie jesteśmy w stanie spożyć lub jemy do rozpuku. Może warto podzielić się z innymi?

Pożywienie można przynosić do budynku przy ul. Kraszewskiego w Pruszkowie. To teren dawnego ośrodka „pod Bocianem”. Pamiętajcie, by zostawić tam produkty i potrawy, które sami moglibyśmy zjeść. W Jadłodzielni nie powinniśmy zostawiać surowego mięsa, produktów zawierających jaja, wyroby z niepasteryzowanego. I oczywiście, nie może to być żywność zepsuta.

Mile widziane w Jadłodzielni są pozostałe produkty, także wyroby własne jak np. zupa czy ciasto. Ważne, żeby je odpowiednio szczelnie zapakować i opisać co znajduje się w środku oraz kiedy zostało przyrządzone.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “W święta podziel się pożywieniem z innymi”

 1. anka pisze:

  szkoda, że nie ma czegoś bliżej PKP – idąc do pracy można by było podrzucić

 2. Wilku Starszy pisze:

  Dobre te jedzenie muszę przyznać. Dzięki wszystkim

  • Heniek pisze:

   Wez sie lepiej za robote patolu. A nie wyjadasz potrzebujacym

  • Tadeusz pisze:

   Ty fraje.. !!!! Ja daje dla biednych, a nie by dokarmiać zdrowego leniwego chłopa!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły