Jeszcze jedna „Wymiana ciepła”

Pruszków

Będzie to już trzecia w tym sezonie zimowym okazja, aby podzielić się niepotrzebnymi ciepłymi ubraniami. Lub wybrać coś dla siebie. Do udziału zachęcają twórcy pruszkowskiej Jadłodzielni.

Specjalne wieszaki, na których można pozostawić odzież lub wybrać coś, czego potrzebujemy, w tym sezonie stawały już przy Jadłodzielni dwukrotnie. Jedni przychodzili zawiesić na nich zbędną dzież, inni poszukując czegoś ciepłego dla siebie. Tego typu „wymiana” ponownie odbędzie się w styczniu. – Wiele rzeczy nie będzie nam potrzebnych. Możemy je przynieść, a w zamian zabrać co nam się przyda. Apelujemy szczególnie o rzeczy męskie. Tych zawsze brakuje – zaznaczają organizatorzy ze stowarzyszenia Jaspis.

Przyniesione ubrania muszą być czyste. Te, które nie znajdą nowych właścicieli, zostaną przekazane do noclegowni. Styczniowa „Wymiana ciepła” odbędzie się w weekend 18 i 19.01 w godz. 10.00-17.00. Jadłodzielnię i wieszaki znajdziecie przy ul. Kraszewskiego, na terenie dawnej przychodni „pod bocianem”.

„Wymianę ciepła” swoim patronatem honorowym objął starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Jeszcze jedna „Wymiana ciepła””

  1. DD pisze:

    Ukry już się cieszą.

  2. Anonim pisze:

    Ja mam świerzb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły