W Starej Wsi powstanie Flowpark

Nadarzyn

Władze Nadarzyna dbają o to, by mieszkańcy aktywnie spędzali czas wolny. Aby ich do tego zachęcić w gminie powstają miejsca do uprawiania rozmaitych sportów.

W ostatnim czasie to miejscowość Stara Wieś stała się sportową oazą na terenie gminy Nadarzyn. Kilka tygodni temu do użytku został oddany pumptrack. Korzystać mogą z niego i duzi i mali. Jazda po torze daje nie tylko ogromną frajdę, ale również uczy jak odpowiednio balansować ciałem. Po torze mogą jeździć nie tylko „wyczynowcy”, ale również amatorzy (również małe dzieci). Co więcej to nie tylko tor rowerowy. Można tu jeździć na hulajnodze, deskorolce czy na rolkach.

Jednak teren przy ul. Brwinowskiej niedługo wzbogaci się o kolejny sportowy element. Urząd gminy szuka firmy, która wybuduje Flowpark, czyli zestaw do ćwiczeń street workout. W skład zestawu wejdą m.in. drabinka pionowa krótka i długa, słup rurowy, ławka skośna z drabinką, drążek „żmijka” oraz lina do wspinania. Teren wokół zestawu zostanie wyłożony bezpieczną nawierzchnią, a całość uzupełnią elementy małej architektury.

Warto podkreślić, że jeśli urzędnikom uda się znaleźć wykonawcę prac już w pierwszym podejściu, to zestaw powinien być gotowy do 25 października tego roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “W Starej Wsi powstanie Flowpark”

  1. Sławek pisze:

    Idealnym miejscem na flowpark byłby park Mazowsze w Pruszkowie, bo teraz wykorzystuje się go do picia piwa i grilowania.

  2. darek pisze:

    Fajnie, tylko mam nadzieję że jakość tego sprzętu będzie jak w Grodzisku, a nie jak na innych tego typu inwestycjach w gminie Nadarzyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły