W sobotę rusza pruszkowskie kąpielisko

Pruszków

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników wypoczynku nad wodą. Już w najbliższą sobotę startuje pruszkowskie kąpielisko!

Kąpielisko w Parku Mazowsze to stały punkt letnich atrakcji Pruszkowa. Na otwarcie kąpieliska czekają zarówno mali, jak i duzi mieszkańcy Pruszkowa. Kąpielisko będzie czynne od 27 czerwca do 31 sierpnia. Przez siedem dni w tygodniu w godz. 10.00 – 18.00 nad bezpieczeństwem użytkowników kąpieliska będą czuwać ratownicy z Miejskiej Pływalni Kapry.

Pruszkowskie kąpielisko będzie działać zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz zaleceniami dla kąpielisk i miejsc okazjonalnie wykorzystywanych do kąpieli w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce.

Jeśli znudzi wam się plażowanie, to możecie wybrać się do Parku Potulickich i skorzystać z wypożyczalni kajaków. To kolejna letnia atrakcja Pruszkowa, która już działa!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “W sobotę rusza pruszkowskie kąpielisko”

  1. 500+covid pisze:

    Zarażalnia otwarta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły