W sobotę otwarcie milanowskiego basenu

Milanówek

Tak jak zapowiadano odkryty basen w Milanówku zostanie otwarty 29 czerwca. Miasto udostępniło informację o cenach, a także regulamin obiektu.

Wszystko jest już gotowe, aby móc korzystać z basenu w Milanówku. Teraz trwają ostatnie prace porządkowe. Obiekt powraca po trzech sezonach nieobecności, bo przypomnijmy, że 2016 r. zamknięto go z powodu złego stanu technicznego. Jednak w kolejnej kadencji samorządowej udało się obiekt wyremontować. Czy efekt jest zadowalający? To sprawdzą mieszkańcy Milanówka i okolicznych miejscowości już 29 czerwca (nadchodząca sobota).

Oficjalne otwarcie basenu rozpocznie się o godz. 11.00. Za darmo skorzystają z niego dzieci do lat 7 z Milanówka (należy przedstawić dokument potwierdzający miejsce zamieszkania), natomiast ich rówieśnicy z innych miejscowości będą musieli uiścić opłatę w wysokości 1,5 zł. Dorośli z Milanówka zapłacą 5 zł, spoza miasta-ogrodu 10 zł. Cena wstępu dla dzieci powyżej 7 lat mieszkających na terenie Milanówka to 1 zł, dla pozostałych 3 zł. Uogólniając, opłaty nie są wygórowane, szczegółowy cennik publikujemy na samym dole artykułu.

W czerwcu i lipcu basen będzie czynny w godz. 9.00-19.00, a w sierpniu od 10.00 do 18.00. Co ważne, dzieci do lat 7 muszą przebywać na terenie kąpieliska wyłącznie pod opieką rodziców bądź osób pełnoletnich. Pełny regulamin znajdziecie poniżej.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 15

15 odpowiedzi na “W sobotę otwarcie milanowskiego basenu”

 1. Mona14 pisze:

  Fajne miejsce niestety brak zamykanych szafek na wartościowe rzeczy. Zamiast się relaksować człowiek się stresuje ze ktoś mu portfel zwinie jak będzie w basenie.

 2. Gosia03 pisze:

  To jest oszustwo bo w dniu otwarcia powinien byc za darmo wstęp

 3. Gość pisze:

  Z pitem 37 na basen będę chodził takie rzeczy tylko w Milanówku:)

 4. obywatel UE pisze:

  co jest dokumentem zamieszkania? są 3 adresy zameldowania, zamieszkania i korespondencyjny. Zameldowania to stary dowód lub świstek z urzędu gminy o zameldowaniu, a jaki dokument jest potwierdzeniem adresu zamieszkania ?????

 5. niunio gomez pisze:

  …a co to za dyskryminacja osób z innych miejscowości ?
  Nigdzie na świecie nie ma takich praktyk .

  • Mm pisze:

   Sa. Np. W Nowy Jorku. Prosze sprawdzic sobie ceny wstepow do muzeow

   • niunio gomez pisze:

    do Niu Jorka nie jeżdżę bo potrzebne są wizy podczas gdy np.czesi ich nie potrzebują. Ja mając honor jako Polak -patriota nigdy nie wystapię po wizę do USA , zwłaszcza że to podobno nasi tacy wielcy „przyjaciele” ? Czym się oni różnią od Rosjan, do których też potrzebujemy wiz ?

  • aaMajka pisze:

   A dlaczego zameldowani w Warszawie mają tańsze bilety ZTM?
   Jak widzisz wszędzie tak jest.

   • Hhh pisze:

    Skoro ktoś tu płaci podatki to wiadomo, że ma tańsze atrakcje

  • Behemot pisze:

   Dokladnie tak jak napisal/a mm, bye tylko w Milanowku tak jest. W nowym Jorku też tak jest, i nie tylko. Jak mam kartę rezydenta to płacę mniej za lokalny basen, za parking przy plaży, lodowisko itp. Nawet studia sa tansze dla osoby mieszkajacej w danej okolicy niż dla kogoś z innego stanu. To dobry pomysł bo mieszkańcy mogą korzystać za niższą cenę a lu rdzie z okolic też mogą ale placówka ma większy wpływ wtedy.

 6. X pisze:

  Twojej zardzewiałej skody fabi żaden złodziej nie ruszy a jak przyjedziesz do Milanówka na basen pamietaj nie sikaj w wodzie

 7. xca pisze:

  10zł za wejscie na odkryty basen? To jakiś żart?

  • Mieszkaniec pisze:

   Tak , to nieprawdopodobne ze tak niskie ceny. Super

 8. Pruszkowianin pisze:

  I super. Oby wiecej takich miejsc i oby nie na Zbikowie – tam basen wykorzystanoby do zatapiania wrakow kradzionych na czesci aut!

  • Ryszard pisze:

   Oj jaki Ty mądry jesteś. Jak Ci nie pasuje to się wyprowadź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły