W sobotę Kiermasz Świąteczny

Pruszków

Już w najbliższą sobotę 5 grudnia Hala Znicz w Pruszkowie wypełni się świątecznymi akcesoriami. Jeśli chcecie sprawić komuś udany prezent, to musicie odwiedzić Kiermasz Świąteczny.

Taki kiermasz jest organizowany już od kilku lat, zawsze w okolicy Mikołajek. – Brakuje w Pruszkowie podobnych imprez. Większość z nas robi przedświąteczne zakupy w marketach, gdzie sprzedawane są seryjne produkty. Natomiast „Kiermasz Świąteczny – Idą Święta Prezentów Czas” to nie tylko miejsce zakupów, ale i spotkań. Chciałabym zachęcić również lokalne firmy do dołączenia do grona wystawców, ponieważ sprzyja to rozwojowi regionu – mówi Dorota Myśliwiec, organizator kiermaszu. – Mieszkańcy nie muszą już jeździć do innych miejscowości na podobne imprezy – dodaje.

Podczas kiermaszu oferty przedstawi 100 wystawców – nie zabraknie kolejek dla dzieci, zabawek, domowych wypieków, stroików, ceramiki, biżuterii, czapek, ozdób choinkowych. – Nie sposób wymienić całego asortymentu. Warto jednak zaznaczyć, że blisko 90 proc. to rękodzieło – podkreśla Dorota Myśliwiec.
Na kiermaszu swoje stoiska będa miały również fundacje i stowarzyszenia z naszego regionu. Dochód ze sprzedaży jest przekazywany na ich bieżącą działalność. Warto kupić coś na stoiskach Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Fundacji Toto Animo, Domu Tymczasowego „Kocia Łapka” czy Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt. 

Dorota Myśliwiec zachęca: – Odbiorcą kiermaszu jest każdy. Coś dla siebie znajdzie tu i mały i duży. Na gości czekają również niespodzianki. Zapraszamy 5 grudnia do Hali Znicz w Pruszkowie. Czekamy na was od godz. 10 do 17.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.