W sobotę festyn z ogniskiem w Malichach

Pruszków

To impreza przygotowana przez wspólnotę sąsiedzką osiedla Malichy. Przygotowano zabawy i atrakcje dla każdego, bez względu na wiek!

Festyn rozpocznie się 16 września o godz. 15.00. To ogólnodostępne wydarzenie, które odbędzie się na boisku przy ul. Spacerowej w Pruszkowie. 

– Wspólnie z naszymi seniorami, radą seniorów Pruszkowa i władzami miejskimi organizujemy międzypokoleniowy festyn z koncertem, zabawami i atrakcjami dla każdego wieku! Takiej imprezy w Malichach jeszcze nie było. Zapraszamy serdecznie, przyjdźcie całymi rodzinami! – zaprasza Zarząd Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla-Ogrodu Malichy.

Jak możemy przeczytać w harmonogramie imprezy przygotowano swojskie, wiejskie jadło i napitek, odbędzie się festiwal plonów ogródkowych i loteria fantowa. O godz. 17.00 wystąpi zespół biesiadno-folkowy Rhandia. A półtorej godziny później przyjdzie czas na wspólne ognisko z kiełbaskami.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.