W Pruszkowie powstanie mini skatepark

Pruszków

Władze Pruszkowa właśnie wybrały firmę, która zajmie się budową mini skateparku. Nowy obiekt powstanie przy ul. Malwy.

Pomysł stworzenia skateparku zrodził się w głowie jednego z mieszkańców, który zgłosił go do budżetu obywatelskiego. Co ciekawe uzyskał również poparcie szerszej grupy mieszkańców i zdobył wystarczającą liczbę głosów wymaganych do wcielenia go w życie.

Władze miasta na rozpoczęcie budowy musiały jednak poczekać. Powód? Konieczne było uzyskanie decyzji wodno-prawnej ponieważ skatepark ma powstać na terenie zalewowym. Po uzyskaniu decyzji rozpoczęły się poszukiwania firmy, która zajmie się budową skateparku. Najkorzystniejszą i jedyną ofertę złożyła firma As Bud z Warszawy.

W jakie elementy zostanie wyposażony skatepark? Znajdą się tu quarter pipe, platforma,bank ramp, ławka oraz poręcz prosta. Całość dopełnią nowe nasadzenia. Skateark ma być gotowy jeszcze w tym roku. Termin zakończenia prac wyznaczono na 20 grudnia tego roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “W Pruszkowie powstanie mini skatepark”

  1. Atlas pisze:

    Już jest jeden . Wystarczy

  2. Jaro pisze:

    To że ktoś miał pomysł zrobić skatepark to super tylko czemu taki mały i czemu w takim miejscu to chore znowu ktoś pomyślał nie o dzieciakach a o sobie (debile)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły