W piątek zmykają ul. Kościuszki

Pruszków

Ważna informacja dla kierowców. W piątek fragment ul. Kościuszki w Pruszkowie zostanie wyłączony z ruchu. Na szczęście utrudnienia potrwają zaledwie kilka godzin.

W piątek 18 października w godz. 10.00 – 16.00 z ruchu zostanie wyłączony fragment ul. Kościuszki na odcinku pomiędzy ulicami Drzymały i Chopina. Utrudnienia mają związek z ćwiczeniami „Żbik 19” z zakresu zarządzania kryzysowego. – Celem ćwiczenia będzie doskonalenie umiejętności w zakresie ochrony ludności i prowadzenia działań ratowniczych. Szkolenie jest też okazją do współdziałania samorządu powiatowego z powiatowymi służbami, jednostkami samorządu terytorialnego z terenu powiatu pruszkowskiego, inspekcjami oraz organizacjami pozarządowymi w sytuacji zdarzenia o charakterze terrorystycznym – czytamy w komunikacie pruszkowskiego starostwa powiatowego.

Na czas zamknięcia ul. Kościuszki wytyczono objazdy. — Nastąpi całkowite zamknięcie ul. Kościuszki dla ruchu od ul. Owocowej do ul. Drzymały. Objazd dla tego kierunku poprowadzony będzie ul. Sobieskiego do ul. Zimińskiej-Sygietyńskiej i dalej do ul. Wojska Polskiego lub do ul. Prusa – informuje pruszkowskie starostwo. – Objazd dla drugiego kierunku odbywał się będzie od ul. Wojska Polskiego i rozpocznie się zamknięciem ruchu na ul. Kościuszki od ul. Drzymały i poprowadzony będzie ul. Drzymały do ul. Niepodległości, następnie do ul. Chopina i do ul. Kościuszki z wjazdem na wysokości ul. Sobieskiego – czytamy w komunikacie.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “W piątek zmykają ul. Kościuszki”

 1. Wilku Starszy pisze:

  Nie mogo w niedziele ćwiczyć? Albo w nocy chociaż…

 2. WolF pisze:

  Przy okazji nie można tam zrobić w tym czasie frezowania tej ulicy? Przecież ta ulica w tym miejscu jak i na całej swej długości to ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE.

 3. policjant pisze:

  zakazać wszelkich zdarzeń kryzysowych.

 4. Rado pisze:

  Wasze wypwiedzi to poziom specjalny. Wspolczuje inteligencji kombinerek !

 5. Arrrrt pisze:

  Nie można było pomyśleć i zrobić tego w innym miejscu, albo chociaż w weekend? Jak tacy ludzie zajmują się zarządzaniem kryzysowym, to aż strach się bać.

  • Anonim pisze:

   Najlepiej ćwiczenia robić na odludzi bo tak będzie najlepiej? Chyba właśnie o to chodzi by ćwiczenia były jak najbardziej realistyczne. Zawsze ktoś musi być niezadowolony. Jak nic nie robią to źle, a jak zrobią to też źle. Proponuje: wszystkie wypadki, pożary, zdarzenia losowe itp. przenieść w teren nie zamieszkały. Durnota!!!!

 6. andrzej pisze:

  Piątek, 10-16, jedna z głównych ulic miasta. Ćwiczenia?. Bezmuzgi nie moga zaplanowac takich ćwiczeń w innym dniu lub innm miejscu.Proponuję na Kraszewskiego w poniedziałek 8-14.

 7. kkala pisze:

  A w sobotę którędy będą zmykać?

 8. kasia pisze:

  brawo, załączacie mapkę.

 9. simon_says pisze:

  A już się ucieszyłem, że może w końcu wyremontują to kartoflisko (zwane ulicą – dla zmylenia wroga)…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły