W parku pojawiły się leżaki

Podkowa Leśna

Strefa relaksu w podkowiańskim Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej powiększyła się o nowe, wygodne leżaki. Zostały one już przetestowane. Sprawdziły się!

O powstaniu strefy informowaliśmy na naszych łamach kilka tygodni temu. W sercu Podkowy pojawiły się duże bujane siedziska, już na oko wyglądające na bardzo wygodne. – W podkowiańskim Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej zostały postawione siedziska-huśtawki tworząc tym samym strefę relaksu. Są to wygodne bujane fotele z poduchami odpornymi na zabrudzenia i częściowo warunki atmosferyczne. W najbliższym czasie będą również ustawione leżaki. Jest to odpowiedź na wniosek mieszkańców, by wzorem innych miast stworzyć wygodne warunki do czytania książek i odpoczynku w przestrzeni publicznej – informował Artur Niedziński z podkowiańskiego urzędu.

Obietnica dostawienia leżaków została spełniona. Można z nich już korzystać. – Strefa relaksu poszerzona o leżaki, zapraszam do wakacyjnego odpoczynku, może przy książce lub biuletynie miasta – napisał na facebooku burmistrz Artur Tusiński.

Kto się wybiera?

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.