W najbliższych dniach pogoda będzie zimowo – wiosenna

Region

Synoptycy z IMGW przygotowali prognozę pogody na kilka najbliższych dni. Początek tygodnia będzie zimowy. W kolejnych dniach pojawi się jednak szansa na ocieplenie.

We wtorek 6 kwietnia pogoda nie będzie korzystnie wpływać na samopoczucie. Jest chłodno i pochmurno. Synoptycy prognozują przelotne opady deszczu ze śniegiem a nawet śnieg. Mogą wystąpić burze z opadem krupy śnieżnej. Od wtorku 6 kwietnia wystąpią przymrozki. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Temperatura w dzień będzie się wahać od 4 st. C do 6 st. C. Utrzymywać się będzie silny i porywisty wiatr. W nocy ochłodzi się do -3 st. C.

W środę 7 kwietnia znów będzie znów będzie pochmurno i wietrznie. Mogą wystąpić opady deszczu ze śniegiem i śnieg. Temperatura w dzień będzie się wahać od 4 st. C 7 st. C. W nocy ochłodzi się do -3 st. C. Synoptycy IMGW prognozują wystąpienie przymrozków. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

W czwartek 8 kwietnia będzie pochmurno oraz wietrznie. Synoptycy prognozują opady deszczu ze śniegiem oraz śnieg. Temperatura w dzień wzrośnie do 7 st. C. W nocy ochłodzi się do -3 st. C.

Pod koniec tygodnia pogoda znacznie się poprawi. Od piątku synoptycy prognozują wzrost temperatur. Z zachodu zacznie napływać cieplejsza masa powietrza. Meteorolodzy przewidują więcej słońca oraz… przelotne opady deszczu. Wiatr znacznie się osłabi. W dzień termometry pokażą temperaturę od 10 st. C do 18 st. C. W nocy ochłodzi się do 0 st. C. Zgodnie z prognozami meteorologicznymi wiosenna pogoda utrzyma się aż do niedzieli.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.