W lipcu wybory uzupełniające w Milanówku

Milanówek

Za nieco ponad miesiąc mieszkańcy okręgu wyborczego nr 9 w Milanówku będą głosować w wyborach uzupełniających do rady miasta.

Mieszkańcy uzupełnią skład gremium po śmierci wieloletniego radnego i wiceprzewodniczącego rady Henryka Dąbka. Zagłosują 7 lipca w okręgu nr 9, który obejmuje północną granicę Milanówka od ulicy Podwiejskiej wzdłuż torów PKP, wschodnią granicę Milanówka, ulicę Brwinowską (numery 2b – 2d) do ulicy Królewskiej oraz ulicę Długą. Lokal wyborczy czynny będzie w strażnicy OSP przy ul. Warszawskiej w godz. 7.00-21.00.

Do zdobycia jest jeden mandat. Powalczą o niego trzy komitety: KWW Projekt Milanówek, KWW Burmistrza Piotra Remiszewskiego i KWW Razem Dla Miasta.

Nazwiska kandydatów na radnego poznamy niebawem.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “W lipcu wybory uzupełniające w Milanówku”

 1. Brwinowianin pisze:

  tylko niech się mieszkańcy zorientują co oznaczają te wspaniale brzmiące nazwy ugrupowań , którą opcje polityczną popierają wtedy będziecie wiedzieć, czy zagłosowaliście na PIS, czy na PO.
  Bardzo niezdrowy mamy obecnie układ w okolicznych gminach gdzie lokalnie ugrupowania polityczne przybierają bardzo różne nazewnictowo , jak np w Brwinowie tzw. „dobro wspólne” to Platforma Obywatelska.
  NIE WIEM JAK JEST W MILANÓWKU?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły