W Grodzisku Maz. powstanie nowy park handlowy

Grodzisk Maz.

Jak zapowiada inwestor, ma to być największy obiekt handlowy w Grodzisku Mazowieckim. Park Handlowy Retalia otworzy się przy ul. Królewskiej.

Nowoczesny Park Handlowy będzie usytuowany przy głównym skrzyżowaniu ul. Królewskiej i Rzemieślniczej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, stacja paliw Orlen a także restauracja McDonald’s. Teren inwestycji otaczają największe osiedla mieszkaniowe, ponadto blisko zlokalizowane są przystanki autobusowe.

Całkowita powierzchnia najmu obiektu to ponad 5 tys. mkw. W Parku Handlowym Retalia znajdzie się docelowo 15 sklepów najlepszych marek oraz punktów usługowych. Dla klientów przewidziany jest parking na ponad 100 miejsc postojowych.

Budowa ruszy wiosną 2020 r. a otwarcie planowane jest na jesień 2020 r.

Inwestorem Parku Handlowego w Grodzisku Mazowieckim jest firma Retalia. Projekt architektoniczny przygotowało Biuro Obsługi Architektonicznej Archi-Graf. Za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “W Grodzisku Maz. powstanie nowy park handlowy”

 1. Kasik pisze:

  Pozazdrościli tej Pruszkowskiej to teraz Budują

 2. Rafał pisze:

  W Grodzisku to tylko segmenciki i korki…galeria to jest w Pruszkowie

 3. 719 pisze:

  przecież pół kilometra dalej jest duża galeria z euro agd, empikiem itd

 4. Jasio pisze:

  Potrzebne to jak prostytucce dzidziuś.

 5. aa. pisze:

  To w końcu jak ??? To ma być park, czy handelee ???

 6. Głos pisze:

  SUPER, jednopasmowa droga 719 pamiętająca jeszcze samego stalina a wokół coraz więcej osiedli i sklepów no i teraz PARK HANDLOWY. Miastami nie rządzą prezydenci, burmistrzowie czy wójt,prawdziwa władza to kolporacje-banki-deweloperzy… A to wszystko pod płaszczykiem WALKI O ŚRODOWISKO, które będzie systematycznie zatruwane przez TYSIĄCE AUT STOJĄCYCH W JEDNYM WIELKIM KORKU w Grodzisku Maz.
  Polecam wywiad z Panem Stanisławem Krajskim, szczególnie od 13:13 minuty. Pozdrawiam
  https://youtu.be/WYVyq3fLgl0

 7. Tak tylko pytam pisze:

  Mądre to? Pełno lidlow, biedronek obok Janki a oni centrum handlowe stawiają…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły