W Galerii Grodova pojawi się… Empik!

Grodzisk Maz.

Grodziska galeria jest już niemal gotowa. Do grona najemców dołączyła największa i najbardziej rozpoznawalna na polskim rynku sieć sprzedaży m.in. książek, wydawnictw muzycznych, filmów czy gier – Empik.

Jak duży będzie lokal, w którym znajdzie się Empik? To trzystumetrowy salon umieszczony na parterze centrum handlowego. Kupimy tam wszelkie pozycje związane z kulturą, wiedzą i rozrywką. Empik oferuje: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów papierniczych, zabawek edukacyjnych i gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia.

– Galeria Grodova na powierzchni ponad 5 tys. mkw. oferuje pełne spektrum artykułów istotnych z punktu widzenia potrzeb codziennych jak i zakupów specjalistycznych, modowych i hobbystycznych – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w Napollo – Oferta sieci Empik doskonale wpisuje się w nasze założenia dotyczące tenant-mix galerii w Grodzisku Mazowieckim, która znajduje się w ścisłym centrum miasta i powinna spełniać potrzeby różnych grup wiekowych oraz sprofilowane oczekiwania klientów – dodaje.

Wśród najemców Galerii znajdują się m.in. Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, TXM, 50 Style, Diverse, Medicine. W centrum dostępne będą również usługi, w tym m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, biuro podróży, Optyk Tondryk, kantor, salonik Kolportera, salon Play oraz oferta gastronomiczna.

Galeria Grodova ma zostać otwarta w grudniu tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.