Uwaga, nadciągają burze

Region

Pogoda od kilkunastu dni rozpieszcza nas słońcem i wysokimi temperaturami w dzień. Prognozy wskazują, że tak pozostanie, ale już od dzisiejszego popołudnia możemy spodziewać się burz i opadów deszczu.

Najbliższe dni upłyną pod znakiem prawdziwie tropikalnej aury. Będzie gorąco, duszno, nie zabraknie burz i opadów deszczu. Osoby szczególnie wrażliwe na zmiany pogody, mogą narzekać na gorsze samopoczucie, bo takie warunki atmosferyczne potrafią dać się we znaki.

Co dokładnie nas czeka? Już dziś popołudniu nad Pruszkowem spodziewana jest burza. Zachmurzy się około godz. 17.00, warto więc tak zaplanować wyjście z pracy, aby nie trafić w sam środek załamania. Wieczorem sytuacja powinna wrócić do normy, choć nadal będzie bardzo ciepło.

Jeśli środa ma być namiastką tropików, to czwartek przyniesie je już w pełnej krasie. Maksymalna temparatura wyniesie 28 stopni Celsjusza. Mowa tu oczywiście o pomiarze w cieniu… Czwartkowe popołudnie również będzie burzowe. Zagrzmi i popada, choć także nie przyniesie ulgi w postaci ochłodzenia.

Bardzo deszczowo zapowiada się piątek. Maksymalna temparatura to 26 stopni. Znów pojawią się burze, a niebo zasłonią chmury.

Pięknie, słonecznie i bez deszczu będzie za to w weekend.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.