Uwaga na obnażającego się rowerzystę

Brwinów

Mieszkańcy Brwinowa są pełni obaw o własne dzieci. Na jednym z osiedli rowerzysta obnażył się przed dziewczynkami. W przypadku zaistnienia podobnych sytuacji policja prosi o natychmiastowy kontakt.

Sytuacja budzi niepokój wśród rodziców dzieci mieszkających w okolicach osiedla Sochaczewska w Brwinowie. Właśnie tam widziano rowerzystę, który obnażył się przed 9- i 10-latką. Mieszkańcy za pośrednictwem mediów społecznościowych ostrzegają się przed niebezpieczeństwem. – Szanowni mieszkańcy Osiedla Sochaczewska w Brwinowie oraz pozostali mieszkańcy Brwinowa, udostępniam wizerunek ekshibicjonisty, który krążył po osiedlu Sochaczewska w piątek 26 sierpnia. Ten…. obnażał się przy dziewczynkach 9-10 letnich przy bloku Sochaczewska 10 i pytał czy nie chcą podotykać – napisał jeden z internautów.

Wszyscy liczą, że uda się ująć rowerzystę, który niepokoi dzieci. W sprawę zaangażowani są mieszkańcy i funkcjonariusze brwinowskiej policji. – Policja wie o całej sprawie. Brwinowscy funkcjonariusze zostali uczuleni na podobne sytuacje. Podczas patroli będą zwracali szczególną uwagę na tereny wokół placów zabaw oraz przemieszczających się rowerzystów – wyjaśnia st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mieszkańcy mobilizują się, ale muszą pamiętać o tym, aby w podobnych sytuacjach jak najszybciej o zajściu informować policję. To istotny krok na drodze do zatrzymania obnażającego się przed dziećmi mężczyzny. – Prosimy każdego, kto zauważy podobną sytuację o jak najszybszy kontakt z policją. Umożliwi to funkcjonariuszom szybkie działanie i złapanie mężczyzny – mówi st. asp. Dąbrowska.

Prawdopodobnie mężczyzna był widziany również w Błoniu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.