Utrudnienia na Marii Skłodowskiej-Curie

Region

Długo wyczekiwany remont ulicy Skłodowskiej-Curie leżącej na pograniczu Piastowa i Pruszkowa trwa w najlepsze. Prace remontowe wywołały jednak niespodziewane utrudnienie dla mieszkańców jednego z osiedli.

– Nie możemy wjechać na własny parking, bo robotnicy nie wykonali jeszcze niewielkiego odcinka drogi, który umożliwia nam skręt w drogę wewnętrzną – poinformowała nas jedna z mieszkanek osiedla „Ogrody Piastowskie”. – Robotnicy mieli zrobić ten fragment w weekend. Dziś jest poniedziałek, a droga nadal jest rozkopana i to do odwołania – dodaje.

Skontaktowaliśmy się z firmą M.T.J. Bogaccy, która jest wykonawcą nawierzchni drogi. – Prace przesunęliśmy, ponieważ operator poprosił o dzień wolny ze względu na sprawy rodzinne – poinformował nas właściciel firmy. – Obecnie gotowy fragment jezdni udostępniliśmy mieszkańcom, aby tam zostawiali swoje samochody. W środę popołudniu lub wieczorem powinniśmy wykonać już łącznik. Wtedy mieszkańcy będą mogli korzystać już z własnego parkingu – dodaje.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.