KM/SKM: Nowe rozkłady

Region

21 marca rozpoczyna się remont przystanku kolejowego Warszawa Stadion. W związku z planowanymi pracami przewoźnicy wprowadzają nowe rozkłady jazdy.

Stacja Warszawa Stadion jest znajduje się najbliżej Stadionu Narodowego. W trakcie Euro 2012 będzie to najprawdopodobniej najbardziej oblegany dworzec. Już 21 marca rozpocznie się remont przystanku kolejowego, który potrwa do października.

Pociągi będą kursować według zmienionego rozkładu jazdy z pominięciem stacji Warszawa Stadion. Składy będą przejeżdżały przez nią bez zatrzymywania. Większe utrudnienia przewidywane są w nocy. Od 22 marca rozpoczyna się remont podmiejskiej linii średnicowej na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia. Aby wykonać remont kolejarze muszą wprowadzić tzw. przerwę technologiczną, w czasie jej trwania zawieszony zostanie ruch pociągów na linii podmiejskiej. Przerwa będzie trwać od północy do godziny 3.50.Nocne pociągi będą kursowały przez Dworzec Centralny z pominięciem przystanków Warszawa Ochota i Warszawa Powiśle.

Rozkłady jazdy Kolei Mazowieckich ważny od 21 marca znajduje się tutaj.
Rozkłady jazdy Szybkiej Kolei Miejskiej ważny od 21 marca znajduje się tutaj.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.